Strona główna » Polityka prywatności
Szukaj produktu
Kontakt
 • AutoFanatycy.pl
  Przylesie 3B
  05-110 Jabłonna
  NIP: 5361742895

 • E-mail:info@autofanatycy.pl
 • Telefon782 811 711
 • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 17.00 Odbiory osobiste tylko po kontakcie telefonicznym.
Statystyki
 • Ilość produktów: 174
 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 95344 klientów
 • Sklep działa od: 24-02-2017

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I rady (UE) 2016/679
z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) - dalej RODO, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, prowadzona jest poniższa polityka ochrony danych osobowych.

1. Dane osobowe pozostawione przez Użytkownika w Serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim.

2. Dane są zbierane wyłącznie do umożliwienia Użytkownikowi pełnego korzystania
z funkcjonalności Serwisu.

3. Dane zbierane automatycznie podczas wizyt na stronach Serwisu mogą być użyte w celach statystycznych oraz optymalizacyjnych.

4. Użytkownik pozostaje anonimowy do momentu dokonania pierwszego zakupu w Serwisie, subskrypcji elektronicznego biuletynu (newslettera) lub wypełnienia formularza kontaktowego na stronie Serwisu. W tych przypadkach wymagane jest podanie (elektronicznie lub w każdy inny sposób) określonych danych teleadresowych, które następnie przesyłane są do systemu.

5. Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie autofanatycy.pl i jednoczesna rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych. Informacje te służą tylko i jedynie do celów realizacji zamówienia, w tym wystawienia dowodu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) oraz wysyłki towarów. W związku z tym sklep autofanatycy.pl ma prawo udostępniać zebrane dane swoim partnerom handlowym, jedynie mając na celu sprawną realizacje zamówienia.

6. Serwis będzie się kontaktował z Użytkownikiem wyłącznie za pośrednictwem podanego przez niego adresu e-mail. W ważnych sprawach dotyczących obsługi sprzedaży, dopuszczalny jest kontakt za pośrednictwem podanego numeru telefonu lub innych danych adresowych.

7. Składając zamówienie w E-Sklepie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie i ich przetwarzanie przez E-Sklep. Powierzone dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do wykonania umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia przez E-Sklep.

8.Klient może otrzymywać wiadomości e-mail z prośbą o wystawienie opinii na temat transakcji w serwisach gromadzących opinie klientów sklepów internetowych.

9. MARGO Mariusz Gołaszewski z siedzibą w Legionowie przy ul. Zygmuntowskiej 16, nr NIP 5361742895 jest Administratorem danych osobowych zbioru danych osobowych o nazwie „MARGO”.

10. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych poprzez e-mail: info@autofanatycy.pl lub pisemnie na adres: ul. Zygmuntowska 16, 05-120 Legionowo.

11. Cele i podstawy przetwarzania danych osobowych:
1) W celu realizacji umowy która została zawarta w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (podstawa z art.6 ust.1 lit. b RODO), w każdej chwili osobom których dane osobowe są przetwarzane, przysługuje prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
2) Marketing bezpośredni naszych usług.
3) Badanie satysfakcji ze współpracy z nami lub naszymi partnerami oraz satysfakcji z usług.
4) Wykonywanie prawa, w tym rozpoznawania ewentualnych reklamacji, dochodzenia roszczeń związanymi z zawartymi umowami. Co oznacza, iż przetwarzanie jest niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego interesu.
5) Nie dokonujemy profilowania danych osobowych.

6) Do celów podatkowych.
Dane osobowe przetwarzane przez naszą firmę nie są przekazywane innym osobom trzecim, poza podmiotami wskazanymi poniżej w pkt 12.3. Poza powyższymi podmiotami Państwa dane osobowe mogą zostać również ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionych organów, np. policji, prokuratury, sądu.

12. Przysługujące prawa osobom których dane osobowe są przetwarzane:
1) Wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.
2) Dostępu do swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia ich przetwarzania, a także od dnia 25 maja 2018 roku - prawo do przenoszenia danych do innego administratora;
3) Wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Osobom, których dane osobowe są przetwarzane, przysługuje również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy przetwarzanie oparte jest na art. 6 ust. 1 lit.f) ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych osobowych lub gdy dotyczy marketingu bezpośredniego. 

Możemy ujawniać oraz powierzyć dane osobowe lub powierzyć przetwarzanie danych osobowych, podmiotom współpracującym z MARGO Mariusz Gołaszewski, a w szczególności: podmiotom świadczącym usługi IT, podmiotom świadczącym usługi księgowe, podmiotom świadczącym usługi prawne, operatorom płatności w tym TPay. MARGO wymaga od tych podmiotów, zgodnego z przepisami prawa, ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych przez te podmioty.

13. Prawo do sprzeciwu
1) W każdej chwili przysługuje osobom których dane osobowe są przetwarzane, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Zaprzestaniemy wówczas niezwłocznie przetwarzania danych osobowych, która swój sprzeciw wniosła.

14. Okres przechowywania danych
1) Dane osobowe wynikające z zawarcia umowy w ramach prowadzonej przez MARGO Mariusz Gołaszewski działalności gospodarczej, będą przetwarzane przez okres, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z tą umową, czyli nie dłużej niż przez 5 lat, od dnia w którym umowa została wykonana.
2) Jeżeli nie dojdzie do zawarcia umowy, przekazane nam dane osobowe związane z ustaleniami dotyczącymi umowy zostaną niezwłocznie usunięte z wyjątkiem danych potrzebnych do marketingu bezpośredniego.
3) Dane przetwarzane dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług możemy przetwarzać do czasu, aż zgłoszony zostanie sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu lub ustalimy, że się zdezaktualizowały.

15. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do zawarcia i wykonania umowy.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości odnośnie ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z biurem Administratora pod adresem e-mail: info@autofanatycy.pl

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl