Strona główna » Gwarancja
Szukaj produktu
Kontakt
 • AutoFanatycy.pl
  Zygmuntowska 16
  05-120 Legionowo
  NIP: 5361742895

 • E-mail:info@autofanatycy.pl
 • Telefon782 811 711
 • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 17.00 Odbiory osobiste tylko po kontakcie telefonicznym.
Statystyki
 • Ilość produktów: 172
 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 71760 klientów
 • Sklep działa od: 24-02-2017

Gwarancja

Warunki gwaracji:

1. Gwarancja jest udzielona na okres 12 miesięcy od daty zakupu na www.AutoFanatycy.pl lub allegro.pl

2. Warunkiem respektowania gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu (paragonu lub faktury) z datą sprzedaży od AutoFanatycy.pl oraz dowodu montażu (paragonu lub faktury) w wyspecjalizowanym zakładzie mechanicznym. 

3. Reklamowane przewody muszą być zamontowane w samochodzie . Sprawdzeniu podlega przyczyna wystąpienia usterki części i prawidłowość jej montażu zgodnego z technologią producenta. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości nie związanych z wadą części reklamacja zostaje oddalona.

4. W wypadku uznania reklamacji AutoFanatycy.pl dokonuje wymiany części bezpłatnie. Wymiana dotyczy zamiany wadliwej części na przedmiot wolny od wad. Nie dotyczy usługi demontażu i montażu części.Gwarancja nie obejmuje: 

1. Normalnego zużycia eksploatacyjnego. 

2. Uszkodzeń powstałych na skutek niedochowania należytej staranności podczas użytkowania pojazdu , niewłaściwej i niezgodnej z Instrukcją Obsługi eksploatacji pojazdu oraz wypadków losowych (kolizje drogowe, pożar, kradzież, włamanie itp.). 

3. Kosztów standardowej obsługi i czynności regulacyjnych wykonywanych zgodnie z Systemem Przeglądów Technicznych producenta pojazdów jak również kosztów materiałów eksploatacyjnych. 

4. Kosztów montażu/demontażu i czynności związanych z wymianą przewodów hamulcowych w wyspecjalizowanym zakładzie mechanicznym. 

5. Przewodów zamontowanych poza wyspecjalizowanym zakładem mechanicznym. 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl